KaratWeb projektowanie stron internetowych Kraków

Bieszczady 111

Unikalny projekt WWW

Opis projektu

Bieszczady 111 to ośrodek agroturystyczny położony w malowniczych rejonach gór bieszczadzkich oraz Jeziora Solińskiego. Nasze zadanie polegało na stworzeniu zupełnie nowej, funkcjonalnej wersji serwisu. Strona została zaopatrzona między innymi w formularz i dane kontaktowe, mapę dojazdu, cennik, odpowiednie przyciski CTA oraz automatyczne pobieranie nowych komentarzy z wizytówki Google. Stworzona przez nas strona jest bardzo intuicyjna, zachowując przy tym nienaganną stylistykę, co przekłada się na znaczną poprawę opinii wśród użytkowników. W ramach pakietu nasz zespół przygotował wszystkie niezbędne opisy oraz grafiki umieszczone na prezentowanej witrynie.

Zakres zadań

checklist

Kwestie techniczne

bieszczady 111 10

Za pomocą odpowiedniego zestawu wtyczek, ich konfiguracji oraz kompresji wszystkich obrazów udało się osiągnąć zadowalające efekty pod względem szybkości ładowania się strony. Jak można zauważyć, strona główna waży zaledwie 2,18 MB i ładuje się w mniej niż 3 sekundy, dzięki czemu nie odstrasza potencjalnych użytkowników. Narzędzie o nazwie Gtmetrix doskonale prezentuje poziom optymalizacji omawianej witryny. Poniżej zamieszczony został przycisk umożliwiający samodzielne sprawdzenie wszystkich informacji zamieszczonych na obrazku.

Omawiana witryna została również zaopatrzona w CDN (ang. Content Delivery Network) oraz certyfikat SSL od Cloudflare co znacznie zmniejsza opóźnienia w jej działaniu, zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowników oraz podnosi jej wiarygodność w wyszukiwarce Google.

ssl cloudflare

Wygląd strony przed i po