KaratWeb projektowanie stron internetowych Kraków

Hotelik Widok

Unikalny projekt WWW

Opis projektu

Nasze zlecenie polegało na modernizacji starej strony ośrodka znajdującego się w Bieszczadach. Witryna miała być przejrzysta, funkcjonalna oraz atrakcyjna wizualnie. Zlecony projekt został wykonany w stu procentach. Nowa strona została zaopatrzona w formularz i dane kontaktowe, mapę dojazdu, cennik, przyciski CTA oraz została skonfigurowana z wizytówką Google, dzięki temu komentarze wystawione przez klientów są automatycznie pobierane i umieszczane na stronie. Dodatkowo strona została połączona z Google Analytics, co umożliwia badanie ruchu na stronie oraz analizę współczynnika odrzuceń. Witryna zachowując odpowiednią stylistykę i instynktowny wygląd przekłada się na poprawę opinii wśród klientów, a co za tym idzie mniejszy współczynnik odrzuceń i większą ilość zamówień. Ponadto w ramach pakietu zespół przygotował grafikę oraz niezbędne treści umieszczone na prezentowanej stronie.

Lista wykonanych zadań

Sprawy techniczne

Odpowiednio skonfigurowany zestaw wtyczek oraz kompresja wszystkich obrazów dała nam zadowalające efekty. Czas ładowania strony głównej wyniósł zaledwie 1,7 sekundy oraz cała strona zajmowała 2,29 MB, dzięki temu nie odstraszała potencjalnych użytkowników. Do obserwacji naszych optymalizacji posłużyło nam narzędzie GtMetrix, które doskonale pokazuje poziom naszego wykonania. Poniżej zamieszczony został przycisk umożliwiający samodzielne sprawdzenie wszystkich informacji zamieszczonych na obrazku.

Omawiana witryna została również zaopatrzona w CDN (ang. Content Delivery Network) oraz certyfikat SSL od Cloudflare co znacznie zmniejsza opóźnienia w jej działaniu, zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowników oraz podnosi jej wiarygodność w wyszukiwarce Google.

ssl cloudflare

Wygląd strony przed i po