KaratWeb projektowanie stron internetowych Kraków

Rozbudowana witryna

Sprawdź co otrzymasz już początku naszej współpracy

Gratisy

Domena na 1 rok

Wybierz nazwę swojej domeny z dowolną końcówką .co.uk, .com, .net, .pl a my zarejestrujemy ją dla Ciebie zupełnie za darmo.

Hosting na 1 rok

Zapewniamy naszym klientom bezpłatny hosting przez cały rok od momentu oddania strony do użytku. Wykonujemy również regularne kopie danych.

60 dni wsparcia technicznego

Od momentu oddania strony do użytku zapewnimy Ci darmową pomoc techniczną przez okres 60 dni. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości napisz do nas!

Pakiet rozbudowana witryna

Czas realizacji - do 10 dni roboczych

£299 £399

+VAT

Zobacz co otrzymasz w tym pakiecie

Witryna do 10 Podstron

Pakiet rozbudowana witryna obejmuje stworzenie strony internetowej zbudowanej z maksymalnie 10 różnych podstron (każda kolejna podstrona jest płatna dodatkowo). Pakiet ten idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku strony firmowej (z podstronami takimi jak kontakt, o nas lub oferta) jak i bloga tematycznego.

Własne Logo

Pakiet obejmuje stworzenie prostego logo według wskazówek klienta. Jest to bardzo istotne w przypadku nowego biznesu ponieważ stworzony projekt można wykorzystać również m.in. na dokumentach firmowych bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Optymalizacja SEO

Dbamy o optymalizację stworzonego serwisu według zaleceń wyszukiwarek. W ramach pakietu wykonujemy on-page SEO, tworzymy opisy podstron dla wyszukiwarek, dbamy o linkowanie wewnętrzne oraz odpowiednią hierarchię nagłówków.

Wdrożenie Analityki

Wykonujemy pełną analitykę stworzonej strony internetowej dzięki integracji z Google Analytics lub Pikselem Facebooka za pośrednictwem Google Tag Managera. Dzięki temu poznasz dokładnie zachowania użytkowników na swojej witrynie.

CMS do Zarządzania Treścią

Tworzone przez nas strony opieramy o najpopularniejszy obecnie system zarządzania treścią (CMS) o nazwie WordPress. Zapewnia on fantastyczne możliwości podczas tworzenia oraz zarządzania stroną internetową każdego rodzaju.

Optymalizacja Kodu

Każda stworzona przez nas strona jest odpowiednio zoptymalizowana pod względem poprawności kodu oraz szybkości wczytywania. Dbamy o to, aby strony naszych klientów działały sprawnie i bez niespodziewanych błędów.

Responsywność

Wszystkie strony są przystosowane zarówno na komputery, jak i na urządzenia mobilne takie jak tablety oraz telefony komórkowe. W dzisiejszych czasach jest to już standard, a urządzenia mobilne już od dawna wiodą prym w wyszukiwarce Google.

Certyfikat SSL

Bardzo ważną kwestią dla nas jest bezpieczeństwo tworzonych serwisów internetowych. W związku z tym każda stworzona strona zaopatrzona jest w certyfikat bezpieczeństwa SSL. Posiadanie certyfikatu wpływa również pozytywnie na doświadczenia klientów.

Grafiki z Bazy Stock

Preferujemy wykorzystywanie materiałów dostarczanych nam przez naszych klientów, jednak w razie potrzeby zapewniamy podstawowe zdjęcia i grafiki ze stworzonych w tym celu zbiorów.

60 dni Pomocy Technicznej

Po oddaniu strony do użytku zapewniamy darmową pomoc techniczną w przypadku awarii lub potrzeby przywrócenia kopii zapasowej strony. Odpowiemy również na Twoje pytania.

Domena i Hosting na Rok

W ramach pakietu zarejestrujemy wybraną przez Ciebie nazwę domeny z dowolną końcówką: .co.uk, .pl, .us, .com, .net oraz zapewniamy utrzymanie strony na naszych serwerach przez rok czasu zupełnie za darmo.

Skrzynka Pocztowa

Stworzymy dla Ciebie skrzynkę pocztową przypisaną do zakupionego adresu domeny. Pomagamy również w procesie konfiguracyjnym.

Formularz Kontaktowy

Na Twoje życzenie umieszczamy na stronie formularz kontaktowy oraz integrujemy go z wybraną skrzynką pocztową w celu ułatwienia komunikacji z potencjalnym klientem.

Cennik usług dodatkowych

UsługaCena
Tekst 1000 znaków po polsku£20
Tekst 1000 znaków po angielsku£30
Przedłużenie domeny na rok£15
Przedłużenie hostingu o rok£25
Dodatkowa podstrona£15
Dobór słów kluczowych odpowiednich do branży£40
Usługi graficzneIndywidualna wycena
Dodatkowy język strony£60
Wdrożenie czatu na stronie£10
Założenie profili społecznościowych£20
Opieka nad stroną (aktualizacje środowiska/dodatkowe backupy/monitoring stanu witryny)£30/miesiąc
Rejestracja kont użytkowników£30
Wsparcie techniczne£35/miesiąc
Dodanie treści na stronę / Dodatkowe wdrożenia na życzenie klienta£20/godzina pracy
Stworzenie wizytówki Google Moja Firma£20
Raport z analizy konkurencji (m.in. znalezienie stron podobnych oraz ocena ich autorytetu)£30
Zarządzanie portalami społecznościowymiIndywidualna wycena
Google Ads Sieć Wyszukiwania (dobór słów kluczowych / pisanie tekstów reklam / ustawienie i zarządzanie budżetem)£180 jednorazowo + £85/miesiąc

Podjąłeś już decyzję?

Skontakuj się z nami już teraz