KaratWeb projektowanie stron internetowych Kraków

Salon kosmetyczny

Unikalny projekt WWW

Opis projektu

Nasze zlecenie polegało na wykonaniu nowej strony dla salonu kosmetycznego znajdującego się w Sanoku. Witryna miała być atrakcyjna, przejrzysta oraz dobrze zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania. Wykonana przez nas strona została zaopatrzona w cztery  podstrony, w której znajduję się oferta firmy, cennik, opinie wystawiane przez klientów oraz kontakt z mapą dojazdu. Na stronie głównej zostały umieszczone odpowiednie przyciski CTA zapewniając szybkie przekierowanie zainteresowanych ofertą do kontaktu lub kontaktu z nimi poprzez przycisk “zadzwoń”. Stworzona strona jest intuicyjna, zachowując doskonałą stylistykę, co przykłada się na poprawę opinii wśród klientów. Nasz zespół tworząc stronę zatroszczył się o przygotowanie treści oraz grafiki, która została umieszczona na prezentowanej witrynie. 

Lista wykonanych zadań

Wygląd strony

Sprawy techniczne

Odpowiednio skonfigurowany zestaw wtyczek oraz kompresja wszystkich obrazów dała nam zadowalające efekty. Czas ładowania strony głównej wyniósł zaledwie 1,4 sekundy oraz cała strona zajmowała 1,15 MB, dzięki temu nie odstraszała potencjalnych użytkowników. Do obserwacji naszych optymalizacji posłużyło nam narzędzie GtMetrix, które doskonale pokazuje poziom naszego wykonania. Poniżej zamieszczony został przycisk umożliwiający samodzielne sprawdzenie wszystkich informacji zamieszczonych na obrazku.

Omawiana witryna została również zaopatrzona w CDN (ang. Content Delivery Network) oraz certyfikat SSL od Cloudflare co znacznie zmniejsza opóźnienia w jej działaniu, zwiększa poziom bezpieczeństwa użytkowników oraz podnosi jej wiarygodność w wyszukiwarce Google.

ssl cloudflare